اولین درجه عملکرد شرکت رتبه‌بندی اعتباری پایا به صندوق سرمایه‌گذاری آرمان کارآفرین تخصیص داده شد.
برای نظر دادن اولین باش! نخستین پایا اعتباری رتبه بندی درجه‌بندی صندوق سرمایه‌گذاری آرمان کارآفرین

شرکت رتبه‌بندی اعتباری پایا بر اساس بررسی داده‌های کمی و کیفی شامل ارزیابی‌های مربوط به توانمندی‌های مدیریت، ساختار و فرآیندهای پشتیبان، عملکرد، پایداری و کیفیت دارایی‎های صندوق سرمایه‌گذاری آرمان کارآفرین (با درآمد ثابت)، درجه عملکرد +F1 (بسیار عالی) را به این صندوق تخصیص داد.
درجه عملکرد صندوق سرمایه‎گذاری، کیفیت اداره صندوق و مدیریت وجوه آن را بر اساس شاخص‌های کمی و کیفی شامل توانمندی‎های مدیریت پرتفوی صندوق، ساختار و فرایندهای پشتیبان، عملکرد صندوق از نظر توانایی ایجاد بازدهی تعدیل‎شده با ریسک و پایداری آن و همچنین کیفیت و سطح ریسک دارایی‎های صندوق ارزیابی می‌کند. برای نیل به این هدف، توانمندی‌ها، امکانات و منابع تیم مدیریت پرتفوی، ارکان صندوق و بخش‌های ستادی و پشتیبانی، و همچنین عملکرد صندوق از نظر بازده، ریسک و تنوع‌بخشی پرتفوی مورد توجه قرار می‌گیرد. شایان ذکر است که کلیه تحلیل‏ها بر اساس صورت‏های مالی، یادداشت‏های همراه آن و داده‎های بدست‌آمده از منابع معتبر مانند گزارش‌های ماهانه سازمان بورس و اوراق بهادار و همچنین اطلاعات اظهارشده توسط مدیر صندوق انجام شده است.
شرکت رتبه‌بندی اعتباری پایا با توجه به سطح عالی توانمندی‌های مدیریت پرتفوی، سطح عالی ساختار و ارکان صندوق و همچنین سطح عالی عملکرد صندوق، درجه عملکرد +F1 را به صندوق با درآمد ثابت پیروزان تخصیص داد.
برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نتایج رتبه‌بندی به تارنمای شرکت به آدرس www.payacr.ir مراجعه نمایید و یا با آقای علی قهرمانی کارشناس درجه‌بندی صندوق‌های سرمایه‌گذاری تماس برقرار نمایید.

Prev Next
برچسب‌ها
نظر دادن

اطمینان حاصل کنید که تمام اطلاعات لازم را که با ستاره (*) نشان داده شده وارد کنید. کد HTML مجاز نیست